ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
  27ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1998 

 

Για τις βαθμολογίες πατήστε εδώ
ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1  
EΝΑΡΞΗ : 15/03/98   ΛΗΞΗ : 17/05/98

ΓΥΡΟΣ 1ος 15/03/98

(11.00')

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

14-26

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

16-23

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16-24

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

29-11

ΓΥΡΟΣ 2ος 22/03/98

(11.00')

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

25-15

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

19-21

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

20-20

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

18-20

ΓΥΡΟΣ 3ος 29/03/98

(11.00')

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

28-12

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

25-15

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

20-20

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16-23

-----

ΓΥΡΟΣ 4ος 05/04/98

(11.00')

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

18-22

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

26-10

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΕΛΦΕΙΑΣ

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17-23

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

21-19

ΓΥΡΟΣ 5ος 26/04/98

(11.00')

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

19-21

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

15-25

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

17-26

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

23-16

ΓΥΡΟΣ 6ος 10/05/98

(11.00')

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

14-26

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

24-16

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

28-0

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

19-21

ΓΥΡΟΣ 7ος 17/05/98

(11.00')

ΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΦ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

22-18

ΣΣ ΚΙΑΤΟΥ

ΑΟ "ΠΡΩΤΕΥΣ"

11-25

ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΜΦΚΣ "ΦΟΙΒΟΣ" ΠΕΙΡ.

20-20

ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

27-13


ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2
ΕΝΑΡΞΗ : 15/03/98   ΛΗΞΗ : 17/05/98
                         

 

ΓΥΡΟΣ 1ος 15/03/98

(11.00')

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

23-17

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

30-9

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

15-25

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18-22

ΓΥΡΟΣ 2ος 22/03/98

(11.00')

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16-24

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

19-21

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

26-14

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

15-25

ΓΥΡΟΣ 3ος 29/03/98

(11.00')

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

26-14

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

13-27

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

22-18

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

26-14

    -----

ΓΥΡΟΣ 4ος 05/04/98

(11.00')

 
     

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

20-20

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18-21

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

22-17

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

28-0
     

ΓΥΡΟΣ 5ος 26/04/98

(11.00')

 
     

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

14-24

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

22-18

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

20-19

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

22-18
     

ΓΥΡΟΣ 6ος 10/05/98

(11.00')

 
     

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

25-13

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

24-16

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

24-16

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

9-27
     

ΓΥΡΟΣ 7ος 17/05/98

(11.00')

 
     

ΣΑ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΣΦΟΠ "ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ"

26-13

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

27-9

ΠΚΔ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

16-23

ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

14-24

 


ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΝΑΡΞΗ : 15/03/98   ΛΗΞΗ : 17/05/98

 

ΓΥΡΟΣ 1ος 15/03/98

(11.00')

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

22-18

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

22-18

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

22-18

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

18-22

ΓΥΡΟΣ 2ος 22/03/98

(11.00')

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

26-16

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

23-17

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

21-18

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

20-20

ΓΥΡΟΣ 3ος 29/03/98

(11.00')

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

26-13

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

17-23

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

19-20

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

19-21

    -----

ΓΥΡΟΣ 4ος 05/04/98

(11.00')

 
     

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

αναβ.

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

19-19

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

20-20

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

22-17
     

ΓΥΡΟΣ 5ος 26/04/98

(11.00')

 
     

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

19-21

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

22-18

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

16-22

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

23-17
     

ΓΥΡΟΣ 6ος 10/05/98

(11.00')

 
     

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

24-16

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

20-20

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

23-16

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

22-18
     

ΓΥΡΟΣ 7ος 17/05/98

(11.00')

 
     

ΣΦΓΤ ΔΡΑΜΑΣ

ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

17-22

ΜΕΑΣ "ΤΡΙΤΩΝ"

ΜΑΣ "ΓΑΛΑΞΙΑΣ"ΔΡΑΜΑΣ

21-19

ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

24-16

ΣΟ "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚ.

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

20-20

ΠΑΝΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ
ΕΝΑΡΞΗ : 21/04/98   ΛΗΞΗ : 26/04/98

ΓΥΡΟΣ 1ος 21/04/98

(17.00')

 
    ------

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

-

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29-10

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

23-17

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

28-0
     

ΓΥΡΟΣ 2ος 22/04/98

(17.00')

 
     

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

16-24

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

17-23

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

19-20

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

-
     

ΓΥΡΟΣ 3ος 23/04/98

(11.00')

 
     

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

28-12

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

-

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24-14

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25-14
     

ΓΥΡΟΣ 4ος 23/04/98

(18.00')

 
     

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

24-16

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

13-27

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

-

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

27-13
     

ΓΥΡΟΣ 5ος 24/04/98

(17.00')

 
     

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

25-14

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

13-27

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

-

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15-25
     

ΓΥΡΟΣ 6ος 25/04/98

(17.00')

 
     

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25-15

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

21-19

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

18-22
     

ΓΥΡΟΣ 7ος 26/04/98

(11.00')

 
     

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΣΟ ΛΑΜΙΑΣ

22-18

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

25-14

ΣΣΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ "ΛΑΤΩ"

6-30

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΓΣ "ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ"

-