ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
27ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1998
Για τις βαθμολογίες πατήστε εδώ
Ο καταπληκτικός Συμεών Κανελλάκης μας έστειλε ξανά μια σπουδαία δουλειά-μελέτη γύρω από τον Βόρειο Όμιλο της Β΄Εθνικής.
Μπορείτε να "κατεβάσετε" το αρχείο αυτό που είναι σε format .xls του MS EXCEL και να διαπιστώσετε μόνοι σας το μεράκι και την αγάπη του Συμεών για το σκάκι.
Ένα παράδειγμα προς μίμηση. Για τους λάτρεις των στατιστικών στοιχείων, και όχι μόνο. Κάντε "κλίκ" εδώ. 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1
ΕΝΑΡΞΗ : 15/03/98   ΛΗΞΗ : 17/05/98

 

ΓΥΡΟΣ 1ος

15/03/98 (11.00')

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

13-27

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

15-25

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

16-24

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

23-17

ΓΥΡΟΣ 2ος

22/03/98 (11.00')

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

25-15

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

25-15

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

17-22

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

23-17

ΓΥΡΟΣ 3ος

29/03/98 (11.00')

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

14-25

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

18-21

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

20-20

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

19-21

ΓΥΡΟΣ 4ος

05/04/98 (11.00')

-----

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

22-18

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

21-19

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

20-20

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

16-23

ΓΥΡΟΣ 5ος

26/04/98 (11.00')

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16-22

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22-17

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

24-16

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

26-12

ΓΥΡΟΣ 6ος

10/05/98 (11.00')

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

26-13

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

20-20

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

18-22

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

20-20

ΓΥΡΟΣ 7ος

17/05/98 (11.00')

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

19-29

ΟΦΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

21-19

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

27-13

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΣΕΚ "Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ"

19-21

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2  
                     ΕΝΑΡΞΗ : 15/03/98   ΛΗΞΗ : 17/05/98                     

ΓΥΡΟΣ 1ος

15/03/98 (11.00')

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

25-15

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

19-20

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

16-24

ΔΗΚΕΠ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

13-27

ΓΥΡΟΣ 2ος

22/03/98 (11.00')

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

10-30

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΗΚΕΠ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

17-23

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

24-16

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

18-22

ΓΥΡΟΣ 3ος

29/03/98 (11.00')

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

22-18

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

19-21

ΔΗΚΕΠ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

21-18

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

29-11

-----

ΓΥΡΟΣ 4ος

05/04/98 (11.00')

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14-26

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

15-24

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

14-26

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

21-18

ΓΥΡΟΣ 5ος

26/04/98 (11.00')

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

18-22

ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

24-16

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

24-16

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

24-15

ΓΥΡΟΣ 6ος

10/05/98 (11.00')

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

24-15

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

16-23

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

16-23

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

14-26

ΓΥΡΟΣ 7ος

17/05/98 (11.00')

ΔΗΚΕΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

20-20

ΑΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ" ΑΜ.

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ

30-10

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

22-18

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

24-16
                         

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ   
                     ΕΝΑΡΞΗ : 21/04/98   ΛΗΞΗ : 26/04/98                     

                         

ΓΥΡΟΣ 1ος

21/04/98 (17.00')

-----

ΠΑΣ ΔΕΗ

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

16-24

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

17-21

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

13-26

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

15-24

ΓΥΡΟΣ 2ος

22/04/98 (17.00')

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

22-18

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

21-18

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

25-14

ΠΑΣ ΔΕΗ

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

16-24

ΓΥΡΟΣ 3ος

23/04/98 (11.00')

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

20-20

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΣ ΔΕΗ

15-25

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

17-22

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

22-18

ΓΥΡΟΣ 4ος

23/04/98 (18.00')

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

27-13

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

17-23

ΠΑΣ ΔΕΗ

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

22-17

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

23-17

ΓΥΡΟΣ 5ος

24/04/98 (17.00')

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

13-27

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

13-26

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΕΗ

21-19

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

19-20

ΓΥΡΟΣ 6ος

25/04/98 (17.00')

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

20-20

ΠΑΣ ΔΕΗ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18-22

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

19-21

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

13-26

ΓΥΡΟΣ 7ος

26/04/98 (11.00')

ΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΣΦ ΣΥΚΕΩΝ

12-26

ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

27-11

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

18-22

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΣ ΔΕΗ

17-22

 

ΠΑΝΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ
ΕΝΑΡΞΗ : 21/04/98   ΛΗΞΗ : 26/04/98

ΓΥΡΟΣ 1ος

21/04/98 (17.00')

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

24-16

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

21-19

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12-27

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

19-21

ΓΥΡΟΣ 2ος

22/04/98 (17.00')

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

15-25

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23-17

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

20-20

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

20-20

ΓΥΡΟΣ 3ος

23/04/98 (11.00')

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

21-18

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

15-25

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

22-18

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19-21

ΓΥΡΟΣ 4ος

23/04/98 (18.00')

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

11-28

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

16-24

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20-20

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

20-20

ΓΥΡΟΣ 5ος

24/04/98 (17.00')

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

18-22

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

21-19

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

14-26

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

25-15

ΓΥΡΟΣ 6ος

25/04/98 (17.00')

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

20-20

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

18-22

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

17-23

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23-17

ΓΥΡΟΣ 7ος

26/04/98 (11.00')

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΝΟΚ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

20-20

ΦΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΒΙΚΕΛΑΙΑ ΔΒ

21-19

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ

23-17

ΣΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΠΠΛΤΥ ΠΑΤΡΩΝ

14-26