ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
ΤΡΙΩΝ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ FIDE



*******************************************************************************
*                             ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ                             *
*******************************************************************************
*ΑΑ*ΕΤΟΣ*     ΠΟΛΗ      *   ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ   * ΘΕΣΗ *       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         *
*******************************************************************************
*01*1982* ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗ  * ΒΑΛΚΑΝΙΑΔΑ     *  1η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ         *
*******************************************************************************
*02*1988* ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   * ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΓΥΝ  *  6η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       *
*******************************************************************************
*03*1989* ΧΑΙΦΑ         * ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ  * 12η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ         *
*******************************************************************************
*04*1990* ΚΑΒΑΛΑ        * ΒΑΛΚΑΝΙΑΔΑ     *  1η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ       *
*******************************************************************************
*05*1990* ΝΟΒΙ ΣΑΝΤ     * ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΓΥΝ  *  8η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       *
*******************************************************************************

*******************************************************************************
*06*1992* ΜΑΝΓΚΑΛΙΑ     * ΒΑΛΚΑΝΙΑΔΑ     *  1η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       *
*******************************************************************************
*07*1992* ΜΑΝΓΚΑΛΙΑ     * ΒΑΛΚΑΝΙΑΔΑ     *  1η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ         *
*******************************************************************************
*08*1994* ΜΑΛΤΑ         * ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/Κ.16 *  2η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ         *
*******************************************************************************
*09*1994* ΜΟΣΧΑ         * ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΓΥΝ  * 12η  * ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       *
*******************************************************************************

*******************************************************************************
*         ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ / ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ         *
*******************************************************************************
*ΑΑ*ΕΤΟΣ*     ΠΟΛΗ      *   ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ   * ΘΕΣΗ *       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         *
*******************************************************************************
*01*1977* ΙΝΣΜΠΡΟΥΚ     * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.20 *  3η  * ΣΚΕΜΠΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           *
*******************************************************************************
*02*1985* ΝΤΟΥΜΠΑΙ      * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.20 *  4η  * ΓΡΙΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ           *
*******************************************************************************
*03*1988* ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ     * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.16 *  3η  * ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         *
*******************************************************************************
*04*1990* ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ     * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.20 *  3η  * ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         *
*******************************************************************************
*05*1991* ΜΑΜΑΙΑ        * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.20 *  2η  * ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ         *
*******************************************************************************
*06*1992* ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.14 *  3η  * ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         *
*******************************************************************************
*07*1995* ΓΚΟΥΑΡΑΠΟΥΑΒΑ * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.16 *  5η  * ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     *
*******************************************************************************
*08*1995* ΓΚΟΥΑΡΑΠΟΥΑΒΑ * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.16 *  5η  * ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ             *
*******************************************************************************
*09*1996* ΜΙΝΟΡΚΑ       * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.18 *  3η  * ΜΠΑΝΙΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ       *
*******************************************************************************
*10*1996* ΜΙΝΟΡΚΑ       * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.12 *  6η  * ΣΤΕΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ            *
*******************************************************************************
*11*1997* ΖΑΓΚΑΝ        * ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ/Κ.20 *  3η  * ΜΠΑΝΙΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ       *
*******************************************************************************
*******************************************************************************
*ΑΑ*ΕΤΟΣ*     ΠΟΛΗ      *   ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ   * ΘΕΣΗ *       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         *
*******************************************************************************
*01*1989* ΧΑΙΦΑ         * ΠΑΝΕΥΡ/ΟΜΑΔΙΚΟ *  1η  * ΓΡΙΒΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ     (3η Σ)*
*******************************************************************************
*02*1992* ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ   * ΠΑΝΕΥΡ/ΟΜΑΔΙΚΟ *  1η  * ΣΚΕΜΠΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ     (2η Σ)*
*******************************************************************************
*03*1992* ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ   * ΠΑΝΕΥΡ/ΟΜΑΔΙΚΟ *  1η  * ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ   (2η Σ)*
*******************************************************************************
*04*1992* Ρ.ΣΟΜΠΟΤΑ     * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.14 *  3η  * ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         *
*******************************************************************************
*05*1992* Ρ.ΣΟΜΠΟΤΑ     * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.12 *  2η  * ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           *
*******************************************************************************
*06*1993* ΖΟΜΠΑΤΕΛΙ     * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.16 *  4η  * ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         *
*******************************************************************************
*07*1993* ΖΟΜΠΑΤΕΛΙ     * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.10 *  2η  * ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     *
*******************************************************************************
*08*1994* ΧΑΝΙΑ         * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.18 *  5η  * ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  *
*******************************************************************************
*09*1997* ΤΑΛΛΙΝ        * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.18 *  3η  * ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           *
*******************************************************************************
*10*1997* ΤΑΛΛΙΝ        * ΠΑΝΕΥΡΩΠΑ/Κ.14 *  6η  * ΣΤΕΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ            *
*******************************************************************************