ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ * ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ / ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ '96

ΤΟΥ Σ. ΓΡΙΒΑ


------------------------------------------------------------------------------

                            Α. ΔΙΕΘΝΗ ΟΠΕΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ                           

-------------------------------------------------------------------------------

¦ 1.  ΔΤ ΑΙΓΙΝΑΣ         29.06  -  07.07     (ΠΑΥΛΙΝΕΡΗΣ Δ.    -  0297/22184) ¦

¦ 2.  ΔΤ ΙΚΑΡΙΑΣ         08.07  -  15.07     (ΚΕΦΑΛΟΣ Κ.       -  01/3819494) ¦

¦ 3.  ΔΤ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ       17.07  -  25.07     (ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ Β.     -  0467/25161) ¦

¦ 4.  ΔΤ ΚΑΒΑΛΑΣ         10.08  -  18.08     (ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Β.    -  051/832451) ¦

¦ 5.  ΔΤ ΚΕΡΚΥΡΑΣ        ??.08  -  ??.08     (ΣΚΕΜΠΡΗΣ Σ.      -  0661/42107) ¦

¦ 6.  ΔΤ ΧΑΝΙΩΝ          ??.08  -  ??.08     (ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ Α.     -  0821/56641) ¦

¦ 7.  ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΩΠΗΣ    30.08  -  01.09     (ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ Β.-  031/204501) ¦

¦ 8.  ΔΤ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ     16.10  -  24.10     (ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ Γ.  -  01/4917893) ¦

¦ 9.  ΔΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ       26.10  -  03.11     (ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ Γ.  -  01/4917893) ¦

-------------------------------------------------------------------------------



------------------------------------------------------------------------------

                            Β. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΛΛΑΔΑΣ                            

-------------------------------------------------------------------------------

¦ 1. 6ο ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ       29.06   -   07.07      (ΔΤ ΑΙΓΙΝΑΣ)  ¦

¦ 2. 46ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ      29.07   -   08.08      (ΒΟΛΟΣ)       ¦

¦ 3. 19ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ     27.07   -   08.08      (ΒΟΛΟΣ)       ¦

-------------------------------------------------------------------------------



------------------------------------------------------------------------------

                        Γ. ΔΙΕΘΝΗ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ                         

-------------------------------------------------------------------------------

¦ 1. ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΚ/20 & ΚΚ/20           08.11  -  22.11   ΜΕΝΤΕΓΙΕΝ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ ¦

¦ 2. ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΚ/18-10 & ΚΚ/18-10     20.10  -  03.11   ΜΙΝΟΡΚΑ   - ΙΣΠΑΝΙΑ  ¦

¦ 3. ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΑΚ/20                27.08  -  08.09   ΣΙΟΦΟΚ    - ΟΥΓΓΑΡΙΑ ¦

¦ 4. ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΚ/20                13.10  -  26.10   ΤΑΠΟΛΚΑ   - ΟΥΓΓΑΡΙΑ ¦

¦ 5. ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΑΚ/18-10 & ΚΚ/18-10  17.07  -  27.07   ΡΙΜΑΒΣΚΑ  - ΣΛΟΒΑΚΙΑ ¦

-------------------------------------------------------------------------------



------------------------------------------------------------------------------

                               Δ. ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ                              

-------------------------------------------------------------------------------

¦ 1. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΘΝ.ΟΜΑΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) 19.07  -  25.07  ΑΘΗΝΑ  ¦

¦ 2. 32η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (ΑΝΔΡΕΣ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ)                  15.09  -  02.10  ΕΡΕΒΑΝ ¦

-------------------------------------------------------------------------------